Чемпіонат Європи з пауерліфтингу: серед призерів - чернівецькі спортсмени

08-05-2024 19:26
news-image
У Люксембурзі розпочався чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.
Про це повідомляє Управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради, пише МА АСС.
У змаганнях серед дівчат у ваговій категорії до 52 кг срібною призеркою стала Анастасія Олентир із Чернівців (КЗ ДЮСШ м. Чернівці, тренер - Д. Ленько). У присіданні та жимі спортсменка здобула дві малі срібні нагороди з результатами 140 та 82,5 кг відповідно, а у тязі малу бронзову медалі, впоравшись з вагою 127,5 кг.
Отримуйте новини в Telegram
Срібним призером серед юнаків у ваговій категорії до 53 кг також став чернівчанин Максим Чевюк (КЗ ДЮСШ м. Чернівці, тренер - Д. Ленько). Малі срібні нагороди наш земляк здобув у присіданнях та тязі з результатами 150 та 152,5 кг відповідно. А у жимі став кращим - 75 кг. Сума триборства - 377,5 кг.
Першого дня чемпіонату Європи збірна України здобула 13 нагород (6 золотих, 6 срібних, 1 бронзову). А у змаганнях серед дівчат українки посіли перше командне місце.
Чемпіонат Європи триватиме до 12 травня.