Дніпро переміг Рівне в першому матчі фіналу Суперліги Favbet

20-04-2024 16:11
news-image

Дніпро здобув перемогу в першому матчі фінальної серії Суперліги Favbet, здолавши на домашньому майданчику БК Рівне.

Дніпро виграв першу половину за рахунок ривка в другій чверті (19:9), але рівнянам вдалося стабілізувати гру та виграти відтинок після великої перерви.

Команда Михайла Переверзія змогла затягнути суперника в напружений клатч, де все ж таки дніпряни виявились сильнішими. Рівне мав перевагу у швидкому баскетболі, набравши 22 очка у фаст-брейках, в той час як Дніпро виграв протистояння в трисекундній та отримав більше підтримки від гравців лави запасних.

Найкращим гравцем матчу став форвард Дніпра Володимир Конєв, в активі якого 23 очка, 9 підбирань, 3 передачі та 2 перехоплення (РЕ 29). Зокрема Володимир став автором одного з ключових влучань наприкінці гри. У Рівного найкращим став Олексій Соловйов, який набрав 16 очок, реалізувавши 3 з 7 триочкових.

Дніпро виграв перший матч серії, другу гру фіналу команди зіграють в Рівному 24 квітня.

Суперліга. Фінал. Перший матч

20 квітня. Дніпро, СК Шинник

Дніпро — Рівне 71:65 (20:19, 19:8,19:21, 15:16)

Дніпро: Конєв 23 + 9 підбирань + 3 передач + 2 перехоплення, Тимофеєнко 16 + 7 передач + 6 підбирань - 4 втрати, Закурдаєв 5, Тарасенко 0, Колдомасов 0 — старт, Дубоненко 13 + 5 підбирань - 5 втрат, Сорочан 7, Бондарчук 6 + 5 підбирань + 2 передачі, Горобченко 2, Сипало 1

Рівне: Соловйов 16 + 4 підбирання, Джойнер 13 + 6 передач + 5 підбирань, Сміт 8 + 6 підбирань, Мочалов 6, Водолазський 3 — старт, Шепелев 12, Тимощук 5 + 4 підбирання - 3 втрати, Гаскінс 2 + 6 підбирань, Чиж 0