“Дніпро” вийшов вперед у фінальній серії з БК “Рівне”

21-04-2024 10:18
news-image

У Дніпрі відбувся перший фінальний поєдинок за звання Чемпіона України в суперлізі між місцевим Дніпром та БК “Рівне”.

Початок зустрічі був за рівнянами. На третій хвилині вони вигравали 7:2. Проте господарі, які не приховують чемпіонські амбіції, потихенько почали скорочувати відставання і далі гра пішла на рівних. Перша чверть закінчилася 20:19 на користь «Дніпра» що не відчувала нічого неприємного для рівнян.

Однак у другій чверті стався провал. М’ячик після кидків рівненських баскетболістів ніяк не хотів потрапляти у кошик. А ось дніпровці раз за разом влучали. Ривок господарів – 19:9 став як виявилося пізніше вирішальним у матчі.

В другій половині гри на майданчику точилася доволі жорстка гра, особливо зі сторони дніпрян, і вони постійно лідирували. За декілька хвилин до фінального свистка рівняни практично підібралися на відстань двох влучань – 62:66. Але найбільше вони не спромоглися.

Отож 73:65 перший поєдинок на користь Дніпра. Друга гра фіналу відбудеться 24 квітня у Рівному.

Источник: 7 днів