Дрогобичанка виборола бронзу на Кубку України з рукопашного бою

28-03-2024 18:34
news-image

Дрогобичанка Наталія Федурко виборола бронзову медаль на Кубку України з рукопашного бою. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.

З 22 до 25 березня в місті Буча проходив Кубок України з рукопашного бою, присвячений пам’яті полеглих спецпризначенців Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 15 регіонів України, серед яких – збірна команда Львівської області. У складі збірної команди Львівщини виступала дрогобичанка Наталія Федурко.

«Наталя продемонструвала високий рівень підготовки та у важкій напруженій боротьбі із сильними суперницями посіла третє місце, виборовши бронзову медаль у ваговій категорії до 55 кг серед юніорок», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, підготував спортсменку тренер Андрій Шевчук.