Двічі колишній головний тренер тернопільської «Ниви» покинув ще одну команду

20-04-2024 14:38
news-image

Після серії невдалих матчів головний тренер Василь Малик припинив співпрацю з аматорською командою “Blago-Юність” (Верхня – Івано-Франківськ). Нагадаємо, Малик свого часу двічі був керманичем тернопільської «Ниви».

Василь Малик очолив “Blago-Юність” у січні 2024 року. За час наставництва Малика команда провела підготовку до весняного кола чемпіонату, зігравши три контрольні матчі (“Нива” – 2:2, ФК “Подоляни” – 0:5 поразка, “Прикарпаття-Тепловик” – 3:0), виступила на Меморіалі Ернеста Юста й Кубку Підгір’я, й зіграла два півфінальні матчі кубка України серед аматорів проти ФК “Миколаїв”, де на виїзді мінімально обіграла суперника 0:1, а у Івано-Франківську поступилася з рахунком 0:2.

14 квітня відбувся перший офіційний матч чемпіонату Івано-Франківської області після зимової перерви, в якому “Blago-Юність” поступилася черніївському “Урагану” 3:2, втративши перемогу на останніх хвилинах матчу.

55-річний фахівець Василь Малик у своїй тренерській кар’єрі двічі очолював тернопільську «Ниву» – в сезоні-2019/2020 та з червня по вересень 2023 року. А ще Малик свого часу, як гравець, у 1990 році виступав за чортківський “Кристал” у чемпіонаті УРСР серед колективів фізкультури.

Источник: Номер Один