Інгулець вдома розгромив Прикарпаття

27-04-2024 21:50
news-image

Після перемоги над “Карпатами” підопічні Лупашка збільшили свій відрив від третього місця вже до шести очок, тому могли дещо видихнути з полегшенням. “Прикарпаття” в минулому турі на своєму полі перемогло “Полтаву” і змогло піднятися на восьме місце.

Доля протистояння була вирішена ще до перерви. Очікували, що гості зможуть нав’язати боротьбу, але вони розчарували. Вже на четвертій хвилині Кольцов отримав передачу у штрафній і впевнено пробив у дальній кут – 1:0. На 30-й хвилині підопічні Лупашка зібльшили свою перевагу. Богунов подав, а Сітало головою пробив у верхній кут – 2:0. Через три хвилини захисники “Прикарпаття” у власній штрафній загубили Богунова, який і довів рахунок до розгромного – 3:0. Перед самою перервою Кольцов наважився на удар з-за меж штрафної і фортуна йому посміхнулася – 4 0. На такий результат точно ніхто не сподівався.

Другий тайм вже перетворився на формальність. У підсумку, розгромна перемога “Інгульця”. Петровці вже на дев’ять очок відірвалися від третього місця і на 99% забезпечили собі підвищення у класі.

Група “Чемпіонська”. Шостий тур

“Інгулець” (Петрове, Кіровоградська область) – “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) 4:0 (4:0)

Голи: Кольцов (4, 40), Сітало (30), Богунов (33)

“Інгулець” (стартовий склад): Палмарчук – Мельничук, Малиш, Шершень, Козиренко, Кольцов, Сад, П’ятов, Білоцерковець, Богунов, Сітало

“Прикарпаття” (стартовий склад): Бобинець – Титов, Швець, Болденков, Шинкаренко, Рудюк, Демків, Бучакчийський, Стаднік, Цюцюра, Хома