Мілан – Рома пряма трансляція матчу Ліги Європи MEGOGO

11-04-2024 19:01
news-image

Онлайн відеотрансляція матчу 1/4 фіналу Ліги Європи Мілан – Рома

11 квітня Мілан зіграє з Ромою у чвертьфінальному матчі Ліги Європи у Мілані, на стадіоні Сан-Сіро. Початок матчу Мілан – Рома о 22:00. Пряма онлайн відеотрансляція матчу 1/4 фіналу Ліги Європи Мілан – Рома буде доступною.

У четвер, 11 квітня, матч 1/4 фіналу Ліги Європи Мілан – Рома пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція чвертьфінального матчу Ліги Європи Мілан – Рома буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч 1/4 фіналу Ліги Європи Мілан – Рома пряму онлайн відеотрансляцію можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Мілан не програє вже вісім матчів поспіль – сім перемог та нічия. У Роми – п’ять перемог, дві нічиї та поразка на аналогічному відрізку. У Мілана сьогодні не зіграють травмовані Тшау, Калюлю, Хіменес, Побега. У Роми в лазареті Азмун дискваліфікацію відбуває Ндіка.

У семи з восьми останніх очних матчах Мілан та Рома забивали як мінімум три голи на двох. Не дивно, що ймовірність “тотал у матчі більше 2.5” букмекери оцінюють як 1х2.18. Шанс на «перемога Мілана та тотал більше 2.5» складає 1х3.1. А ймовірність того, що «Мілан не програє чи переможе в один м’яч» – 1х1.78.