Ніко-Баскет завоював бронзу Вищої ліги

21-04-2024 14:31
news-image

Миколаївський Ніко-Баскет завоював бронзові медалі Вищої ліги, перегравши у бронзовому фіналі Харківських Соколів 90:89.

Команди видали рівний, видовищний матч, в якому Ніко-Баскет максимально вигравав 7 очок в другій чверті, Харківські Соколи - 6 очок в третій чверті, а лідер змінювався по ходу матчу 23 рази.

Ніко-Баскет краще реалізовував двоочкові кидки, Харківські Соколи брали своє за рахунок агресивності і більшій кількості виконаних фолів при рівності більшості інших статистичних показників.

Перед останньою атакою Соколів Ніко-Баскет вигравав +1, але у Микити Горячого не витримали нерви, він сфолив за  3 секунди до кінця і Дмитро Мартинов реалізував обидва штрафних – вже +1 у команди з Харкова.

Але у відповідь Михайло Мітіріч заробив фол на Олександрі Коровякові, реалізував обидва свої штрафні і приніс команді перемогу.

У Харківських Соколів кращими стали Дмитро Мартинов з 33 очками та Григорій Алтухов, який набрав 22 очка, зробив 6 підбирань, 5 передач і реалізував 5 з 12 дальніх. У лідера Ніко-Баскета Богдана Лук'яна 31 очко та 7 передач, але відзначимо Владислава Орзула, який з травмою зіграв 18 хвилин і набрав 15 очок.

Вища ліга. Фінал восьми

Бронзовий фінал

Київ, ПС Венето

Харківські Соколи – Ніко-Баскет 89:90 (18:18, 27:26, 18:21, 26:25) / статистика

Харківські Соколи: Фісун 4 + 6 підбирань, Чевердін 18 + 5 підбирань, Є. Коровяков 10 + 5 передач, Мартинов 33, Алтухов 22 + 6 підбирань + 5 передач – старт; О. Коровяков 2, Змієвський 0, Єфімов 0.

Ніко-Баскет: Лук'ян 31 + 7 передач, Горячий 4, Штанько 2 + 6 підбирань, Гарбар 6 + 6 підбирань, Орзул 15 – старт; Мітіріч 14, Товкач 12 + 6 підбирань, Лутвалієв 6.