Олександрія вдома зіграла внічию з Рухом

05-05-2024 17:44
news-image

Напруженим і цікавим видався матч 27 туру в Олександрії, де містяни приймали львівський «Рух».

На старті зустрічі ми вже повели у рахунку. 4 хвилина. Кирило Ковалець технічно п’ятою зіграв собі за спину на Миколу Михайленка, який вже робив стрімке забігання до штрафного майданчика гостей. Микола зорієнтувався дуже швидко, перекинувши м’яч над воротарем — 1:0.

На 15-й знову в центрі уваги наш капітан: Кирило Ковалець з флангу спробував зробити передачу в центр на хід Денису Костишину. Захисники «Руха» в цьому епізоді зіграли добре.

22 хвилина – багатоходівка містян (Ковалець — Скорко — Костишин) завершилася ударом Дениса. Але цей удар був заблокований гравцем «Руху».

Вже за мить знову момент в олександрійців: Владислав Калітвінцев з флангу передачею низом знайшов Миколу Михайленка. Той пробив в дотик повз стійку.

На 26 хвилині підопічні Віталія Пономарьова зрівняли рахунок. Відзначився Пастух, забивши з близької відстані — 1:1.

На 30 хвилині Владислав Калітвінцев дальнім ударом пробив повз воріт.

Під завісу тайму, на 43 хвилині, Даніл Скорко зі стандарту зробив подачу у штрафний майданчик. Сергій Кравченко у стрибку, випередивши суперника, був першим на м’ячі, але зрізка корпусом була прочитана голкіпером Ледвієм, який надійно зафіксував круглого в руках.

У другому таймі темп гри трішки впав. При цьому команди продовжили періодично турбувати один одного швидкими контрвипадами.

На 80 хвилині ми забиваємо другий гол. Безерра на фланзі розкрутив захисників і зробив вивірену передачу в центр штрафного майданчика, а Микола Михайленко, в падінні головою, переправляє м’яч у ворота -2:1.

Радість трибун, на жаль, була не довгою: на 82 хвилині Слюбик спромігся на дальній удар. Микита Шевченко в цьому епізоді був безсильний.

А вже за мить Микита чудовим сейвом рятує свою команду, відбивши складний м’яч з близької відстані.

На 89-й хвилині знову в центрі уваги наш кіпер. Микита тягне м’яч з лівого верхнього кута після потужного пострілу Руніча з лінії штрафного майданчика.

Компенсовані арбітром 3 хвилини пролітають швидко. Матч завершуються бойовою нічиєю — 2:2.

«Олександрія» — «Рух» 2:2 (1:1)
«Олександрія»: Шевченко Микита, Кравченко Антон, Ковалець Кирило (К), Калітвінцев Владислав, Скорко Даніл, Мартинюк Олександр, Калюжний Іван, Копина Юрій, Смирний Євгеній (Сігеєв Кирило, 12′, Погорілий Владислав, 84′), Костишин Денис (Безерра, 73′), Михайленко Микола

«Рух»: Ледвій Дмитро, Слюбик Богдан, Дідик Роман, Сич Олексій, Роман Віталій, Підгурський Денис (К), Таллес Б. (Притула Остап, 90′), Пастух Євгеній, Квасниця Ілля (Плюман, 76′), Федор Олег (Руніч Василь, 46′), Карабін Ярослав (Теслюк Денис, 84′)
Попередження: Калітвінцев, 66′, Калюжний, 90+1′ — Дідик, 42′, Слюбик, 44′, Роман, 76′
Голи: Михайленко, 4′, 80′ — Пастух, 26′, Слюбик, 82′