Спортсменка з Рівного програла у першому колі турніру WTA 250 в Колумбії

04-04-2024 04:34
news-image

Українська тенісистка, рівнянка Катаріна Завацька припинила виступи на турнірі WTA 250 у Боготі, Колумбія. У трьох сетах українка зазнала поразки від румунки Іріни Бара.

Завацька – остання українська тенісистка, що продовжувала виступи на турнірі в Боготі. Раніше вибула Юлія Стародубцева: зазнала поразки від представниці Італії Сари Еррані.

Українська тенісистка вперше в цьому сезоні пробилась в основну сітку турніру WTA. Востаннє на цьому рівні вона виступала в жовтні 2023 року, де з кваліфікації дійшла до другого кола WTA 250 в туніському Монастірі.

Як минув матч Катерини Завацької

У першому колі турніру Завацька протистояла румунці Бара, 178-й ракетці світу. Спортсменки вже шість разів зустрічались на корті. До сьогодні в особистих зустрічах тенісистки мали рівний рахунок 3:3.

Протистояння тенісисток розпочалось ще у понеділок, 1 квітня, але за рахунку 3:2 його перервали через дощ. Відновили матч лише на наступний день.

Після відновлення гри українка виграла три гейми поспіль і перемогла у першій партії з рахунком 6:2.

У другому сеті Бара відновила загальний паритет: за рахунку 3:3 румунка виграла три гейми поспіль і закрила партію — 6:3.

У вирішальній, третій партії українка поступилась суперниці: 6:4 на користь румунки.

Матч тривав 2:29 години. Тенісистки на двох виконали лише один ейс (його зробила Завацька). Також українка припустилась 7 подвійних помилок.