Сумські баскетболісти завершили боротьбу за медалі

20-04-2024 09:41
news-image

У Києві розпочався Фінал восьми у чоловічій Вищій лізі, повідомляє сайт ФБУ. В п’ятницю, 19 квітня, відбулися чвертьфінальні матчі, які визначають четвірку команд, що в наступні два дні будуть розігрувати медалі першості.

Переможець регулярного чемпіонату «Прометей» не зустрів суттєвого опору від «ДіДіБао», розгромивши суперника - 130:40.

У другому матчі «Харківські соколи» в конкурентному матчі обіграли «СумДУ» - 78:69. Матч видався рівним, бойовим – жодна з команд не мала переваги більше 7 очок. Втім, через перебір фолів «СумДУ» догравав без трьох гравців стартової п’ятірки, з якої капітан команди Максим Михайлов залишив майданчик ще в середині третьої чверті. В підсумку на кінцівку сумчан не вистачило – ще за 4 хвилини до кінця рахунок був рівний - 67:67, але з того моменту «Соколи» набрали 11 очок проти 2 у «СумДУ».

«СумДУ» – «Харківські соколи» - 69:78 (11:15, 30:23, 15:17, 13:23)

Микита Бондаренко у «СумДУ» набрав 23 очка і зібрав 9 підбирань, Родіон Кузьмін відзначився 18 очками.

Тепер наші хлопці будуть змагатися за 5-8 місця…

Источник: ВАШ ШАНС