Сумські баскетболістки вибороли бронзу

15-04-2024 21:06
news-image

Команда «Полтава-Баскет-СумДПУ» завоювала бронзові нагороди жіночої Вищої ліги, здолавши у бронзовому фіналі «Інваспорт-СДЮСШОР-5» – 59:58, повідомила ФБУ.

Матч в цілому видався рівним – на старті запас в 6 очок створив собі «Інваспорт», в другій чверті 5 очок виграла «Полтава-Баскет-СумДПУ». Постійні гойдалки в рахунку продовжувались до кінцівки третьої чверті, коли «Інваспорт» зробив ривок і заробив собі +8 перед останньою чвертю.

Втім, за шість хвилин останньої десятихвилинки «Інваспорт» не набрав жодного очка, допустивши ривок суперника – 11:0, в результаті чого команда «Полтава-Баскет-СумДПУ» мінімально вийшла вперед.

Інтрига трималась до останнього – за 44 секунди до кінця після точного середнього кидка Світлани Полянцевої «Інваспорт» вигравав +4, але Анна Череп у відповідь швидко скоротила відставання до 2 очок.

До кінця залишалось 25 секунд і атака дніпровської команди – «Інваспорт» поспішив виконати дальню атаку, залишивши 9 секунд суперницям на атаку у відповідь і Катерина Костенко встигла за цей час реалізувати триочковий – 69:68.

У переможниць Вікторія Пазюк оформила дабл-дабл з 14 очок та 11 підбирань, у Анни Череп 14 очок, по 11 балів набрали Катерина Костенко та Вікторія Єремка (Колесник).

Жіноча Вища ліга. Матч за третє місце, Івано-Франківськ, «Франківськ-Арена»:

– «Полтава-Баскет-СумДПУ» – «Інваспорт-СДЮСШОР-5» – 59:58 (15:15, 14:16, 12:18, 18:9).