Титан-Локомотив та Нива вийшли до чвертьфіналу Кубку Кіровоградської області

21-04-2024 18:47
news-image

21 квітня відбулися три матчі 1/8 фіналу Кубку Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд «Памʼяті Воїнів ЗСУ» сезону 2024 року.

Нива в Новоархангельську після першого тайму матчу програла з рахунком 0:1. Після перерви команди з села Цибулеве зуміла проявити характер та вирвати перемогу. На старті тайму Зайцев зрівняв рахунок. А на 70 хвилині Гуров забив переможний гол.

Титан-Локомотив (Петрове, Знам’янська ТГ) у напруженому протистоянні з Динамо (Червоновершка) вийшов до наступного етапу змагань. Пропустивши першими, до перерви Шушпанов та Костиря забили два голи. Гравці Динамо змогли забити два голи після перерви. А на 87 хвилині зустрічі Зайцев зрівняв рахунок – 3:3. У серії пенальті фортуна посміхнулася команді Титан-Локомотив – 4:3.

Результати матчів:

Арсенал (Новоархангельськ) – Нива (Цибулеве) – 1:2 (1:0)
Локомотив (Помічна) – Агротех (Тишківка) – 0:6 (0:4)
Динамо (Червоновершка) – Титан-Локомотив (Петрове, Знам’янська ТГ) – 3:3 (1:2) (пен 3:4)

Нагадаємо, що вчора ФК «Клинці» у серії пенальті поступилися ФК «Новоукраїнка» – 1:1 (пен. 10:11). «Огнеупор» (Катеринівка) програв команді «СКІФ» (Соколівське) – 1:3.

Ще три команди (Усівка, Первозванівка та Мілан (Лозуватка)) згідно з жеребкуванням вийшли до чвертьфіналу турніру.

Фінал Кубку відбудеться 11-12 Травня, саме в ці дати й запланований старт Чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2024 року.