Титан-Локомотив вийшов до півфіналу Кубку Кіровоградської області (+фото)

28-04-2024 17:12
news-image

У матчі 1/4 фіналу Кубку Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд «Памʼяті воїнів ЗСУ» сезону 2024 року Титан-Локомотив здобув вольову перемогу над Усівкою.

На старті зустрічі голкіпер гостей парирував удар Ткаченка. А згодом гостям вдалося забити швидкий гол. У ворота команди Титан-Локомотив було призначено пенальті, яке реалізував Гусєв. До перерви біля воріт гостей був один небезпечний момент, але м’яч після удару Бургаза пролетів поруч зі стійкою воріт.

У другому таймі зустрічі господарям вдалося збільшити оберти своїх атак і результат прийшов. Хоча спершу був момент в Усівки – Гусєв пробив досить небезпечно, але не влучно. А на 50 хвилині після подачі зі штрафного на ближній стійці воріт вдало зіграв Бут, який переправив “круглого” у сітку воріт.

Через кілька хвилин Тюпа вивів Ткаченка один на один з голкіпером суперника, але гравець господарів пробив вище воріт. Згодом Зайцев загрожував воротам гостей, але їх голкіпер виручив свою команду. Зайцев мав ще один момент, але знову голкіпер Усівки Чирва був на висоті.

А на 72 хвилині після подачі з кутової позначки Калашніков вивів вперед Титан-Локомотив. Через 10 хвилин Пивовар обікрав захисника і увійшовши у штрафний майданчик, де захисник зіграв рукою і було призначено пенальті, яке реалізував Корж.

Матч завершився з рахунком 3:1. Титан-Локомотив вийшов до півфіналу Кубку Кіровоградської області, в якому суперником будуть одна з команд: СКІФ, Первозванівка та Агротех.

Титан-Локомотив (Знам’янська ТГ) – Усівка (Олександрія) – 3:1 (0:1) (Бут, 50; Калашніков, 72; Корж, 83 (пен) – Гусєв, 6 (пен))