УАФ розпочала перевірку матчу Металіст – Кремінь на предмет можливого маніпулювання результатом

news-image

Новий голова Комітету з етики та чесної гри УАФ Андрій Давиденко ініціював перевірку за фактом можливого впливу (маніпулювання) на результат матчу 6-го туру Першої ліги “Металіст” – “Кремінь” (2:1).

Як повідомляє УАФ, наразі відбувається збирання необхідних даних, результати перевірки будуть повідомлені після її закінчення.

Зазначимо, Іван Паламарчук із “Кременя” у цій грі отримав дві жовті картки за 10 хвилин (50-та та 60-та) і залишив команду в меншості. Після цього “Металіст” зрівняв рахунок та вирвав вольову перемогу.

Данило Кайдалов забив переможний м’яч на 86-й хвилині – голкіпер “Кременя” Арсеній Коркодим не впорався із ударом у воротарський кут.

Нагадаємо, що Андрій Давиденко очолив комітет з етики та чесної гри після того, як УАФ відправила у відставку Франческо Баранку.