Верес U19 у чисельній більшості не зумів обіграти Дніпро-1

20-04-2024 16:58
news-image

Рівняни майже тайм провели, граючи у чисельній більшості і створили чимало гольових моментів. Втім, так і не зуміли дотиснути суперників із Дніпра.

Верес U19 – Дніпро-1 U19 – 1:1 (1:1)

Голи: Савчук (28) – Баденко (33).

Рівняни відкрили рахунок у середині першого тайму. Дмитро Годя виконав кутовий з правого флангу, Михайло Протасевич виграв другий поверх на дальній стійці і виконав скидку під удар Олександру Савчуку. Капітану потрібно було просто влучити у порожні ворота – 1:0!

Втім, вже за п‘ять хвилин дніпряни відгралися. І також після кутового. Ілля Козубенко не зумів перервати подачу з кута поля, Михайло Кулик теж не зіграв на виході, а Ілля Баденко безперешкодно замкнув дальню стійку – 1:1.

На старті другого тайму Дмитро Шух із центру поля виконав ідеальну передачу на хід Дмитру Годі. Той виходив сам на сам із голкіпером і в Арсенія Коваля не було інших варіантів, окрім як фолити і передчасно залишити поле через вилучення.

Дмитро Годя спробував одразу покарати суперників за фол. Втім, Владислав Крапивцов зреагував на дуже небезпечний удар зі штрафного.

Згодом, свої шанси не реалізували також Ігор Вороб‘як та Владислав Петров. І зрештою, Верес так і не зумів скористатися чисельною більшістю – 1:1.