Визначилися усі чвертьфінальні пари Кубка Рівненщини з футболу

26-04-2024 19:24
news-image

Кубок Рівненської області стартував із матчів попереднього етапу. Ця стадія складалася із одного поєдинку.

Спершу зійшлися у двобої представники Рівненського району. ФК “Новожуків” завдяки голам Сича, Семенчука та Демчука здолав ФК “CARS із рахунком 3:0.

У другому матчі між собою зійшлися дебютант обласних змагань ФК “Молодіжне” та команда, яка фінішувала минулоріч внизу турнірної таблиці ФК “Вараш-Моноліт”.

Варашани зусиллями Владислава Герасимчука вийшли уперед на 26 хвилині, але Віктор Ніколайчук на 38 хвилині рахунок зрівняв, а на 90-ій приніс своїй команді перемогу та перепустку у чвертьфінал.

Відтак, відомі усі чвертьфінальні пари. Ця стадія складається із двох матчів. Перші поєдинки відбудуться у неділю, 28 квітня.