Волейбольна команда з Донеччини вибороли "срібло" Вищої ліги України (фото)

news-image

20-21 квітня в Чернівцях відбулося фінальне протистояння другого за престижністю волейбольного турніру в Україні, у якому волейболісти «Бахмут-ШВСМ» зійшлися з «Поділлям» із Хмельницького.

Про це повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

За його словами, попри те, що хмельничани були явними фаворитами, бахмутці зуміли нав’язати серйозну боротьбу.

"Команди обмінялися перемогами з рахунком 3-2, і долю титулу вирішив «золотий сет», де «Поділля» перемогло 15:12. Але нехай цей результат не засмучує, адже друге місце — це все одно чудове досягнення", — зазначив Філашкін.

Волейбольна команда «Бахмут-ШВСМ»2
Волейбольна команда «Бахмут-ШВСМ» 1

Нагадаємо, 4 нагороди на чемпіонаті Європи з гирьового спорту в Парижі виборов спортсмен із Покровської громади.