Боксери з Одеської області завоювали золото і бронзу на чемпіонаті Європи серед молоді, який проходив в хорватському Поречі.

Про це повідомляє відділення НОК в Одеській області.

17-річний Расул Гулієв завоював золоту медаль в категорії «до 57 кг». Юний боксер переміг всіх суперників одностайним рішенням суддів (5:0): Айтака Спетчи з Туреччини, Володимира Меленчука з Молдови, Махамаддалі Аширалієва з Азербайджану, чемпіона Європи з Вірменії Еріка Арстамяна, а у фіналі взяв верх над дворазовим чемпіоном Європи з Албанії Адамом Маком.

Бронзу чемпіонату виборов 16-річний Олександр Слєсарєв, який у 2023-му році став переможцем юнацького Євро. У чвертьфіналі він достроково (у 2-му раунду) переміг Григорія Чирякова з Молдови, а в півфіналі поступився майбутньому чемпіону Європи Адаму Аланяну з Ірландії.

За підсумками чемпіонаті Європи з боксу серед молоді Україна посіла перше загальнокомандне місце: 22 медалі, 8 золотих, 8 срібних та 6 бронзових.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.