Рома – Мілан пряма трансляція матчу Ліги Європи MEGOGO

18-04-2024 20:00
news-image

Онлайн відеотрансляція матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи Рома – Мілан

18 квітня Рома зіграє з Міланом у чвертьфінальному матчі-відповіді Ліги Європи в Римі, на стадіоні Олімпіко. Початок матчу Рома – Мілан о 22:00. Пряма онлайн відеотрансляція матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи Рома – Мілан буде доступна.

У четвер, 18 квітня, матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи Рома – Мілан пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція чвертьфінального матчу у відповідь Ліги Європи Рома – Мілан буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи Рома – Мілан пряму онлайн відеотрансляцію можна подивитися на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Майбутній матч – один із ключових для команд у сезоні. Причому, якщо керівництво Роми досить Де Россі готове запропонувати спеціалісту новий контракт, то боси Мілана можуть звільнити Піолі, незважаючи на практично гарантовану путівку до Ліги чемпіонів.

Якщо гравці росснері будуть битися за свого тренера, то ймовірність результату «Мілан не програє або переможе в один м’яч» букмекери оцінюють у 1х1.63. Шанс на “перемогу Роми з форою 0” складає 1х2.26. Та й досить цікаво виглядає заочна дуель бомбардирів двох клубів. Імовірність “голу Лукаку у ворота Мілана” оцінюється в 1х2.5. Шанс «Жиру забити Ромі» складає ті ж 1х2.5.

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Джерело: Sportarena.com

Источник: SPORTARENA